Tätoveerijast Ehtekunstnikuks

Lugu

Mina olen Rauno Oidram, kuid sõbrad kutsuvad mind Vuntsiks. Olen Keefirivuntsi asutaja ja loov jõud, olen pühendunud luksuse ja ainulaadsuse loomisele ehtekunsti vallas. Minu teekond ehtekunstnikuks on olnud pikk ja kirglik, ulatudes sepakunstist ja kiviraidumisest tätoveerimise ning lõpuks ehtedisainini.

Alustasin oma karjääri tätoveerijana, kus sain tunnustust tänu oma oskusele luua teravaid detaile ja puhtaid stiile, eriti portree- ja realismižanris. Minu huvi ehtekunsti vastu süttis soovist leida endale unikaalne ja kvaliteetne pealuusõrmus. Kui sobivat sõrmust ei õnnestunud leida, otsustasin ise midagi luua. See esimene sõrmus pani aluse Keefirivuntsi autoriehetele.

Me usume, et luksuse taga peab olema tähendus ja kvaliteet. Seetõttu on iga Keefirivuntsi ehe hoolikalt loodud, et tagada eranditu kvaliteet ja isikupära. Meie eesmärk on luua ehteid, mis räägivad lugusid ja kestavad läbi aegade, omandades perekonna pärandi väärtuse. Kõik meie ehted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga ja eetiliselt hangitud väärismetallidest, nagu Hõbe 925, Kuld 585 ja Valge Kuld 585.

Alates 2022 aastast kasvas Keefirivunts-ist välja hõbeehete ja elustiili bränd nimega Gold of Saints. Loodud neile, kes ei lepi keskpärasusega – tõelistele iseloomule, kes hindab elus nii adrenaliini kui ka kunsti. Gold of Saints ei ole lihtsalt ehtebränd, see on bränd, mis süttis kirest tätoveeringute, mootorrataste kultuuri ja ehtekunsti vastu. 

Missioon

Meie missioon on luua ehteid, mis ei ole lihtsalt hetke kaunistused, vaid perekonna pärandid, mida antakse edasi põlvest põlve. See on perekonna lugu ja pärand, mis liigub ajas edasi nagu hinnaline kunstiteos. 

keefirivunts oü, kihlasõrmused, engagement rings, kihlasormukset, teemant, laboriteemant, moissaniit

Lubadus

100% Taaskasutatud Materjalid

Keefirivunts OÜ on pühendunud sellele, et iga ehe, mis me maailmale tagasi kingime, on valmistatud 100% taaskasutatud materjalidest. See on oluline samm jõupingutustes muuta ehtekunst keskkonnasõbralikumaks ja jätkusuutlikumaks.

Taaskasutatud hõbe ja kuld on hämmastav ressurss. Need metallid ei kaota kvaliteeti, kui neid ringlusse võetakse, mis tähendab, et saate nautida luksuslikku ehet, teades, et sellega ei kaasnenud olulist keskkonnamõju.

"Kas teadsid, et keskmise kuldsõrmuse tootmisest tekib 20 tonni kaevandusjääke, sealhulgas tsüaniid ja elavhõbe. Need kemikaalid võivad põhjustada ulatsuslikku saastumist, kahjustades veekogusid ja mõjutades ökosüsteeme."

Iga Keefirivuntsi valmistatud ehe omab märkimisväärselt madalamat keskkonnamõju. Eelistades tootmises väärismetalle, mis on jõudnud tagasi ringlusesse, kõrgete standardite ja usaldusväärsete tarnijate poolt, on umbes 300 korda keskkonnasõbralikum kui esmane tootmine.

Hõbe 925Kogu meie tootmisprotsessist üle jääv hõbe kogutakse kokku ja saadetakse Soome, kus see rafineeritakse ja muudetakse hõbeda lehtedeks, mida kasutatakse hiljem lauanõude valmistamiseks.

Kuld 585 ja 750Kogu meie tootmisprotsessides kasutatud kuld taaskasutatakse siin Eestis, kus seda rafineeritakse, lisades sellele 40% juba rafineeritud kulda, mis pärineb Norrast.

Taaskasutatud hõbe ja vask pärineb Saksamaalt või Soomest, tagades nende materjalide kvaliteedi ja päritolu kontrollitavuse.

Kõik selleks, et saaksite kanda oma lemmikehteid, ohverdamata samal ajal keskkonda ning ehte kvaliteeti.

Saada Päring

  Nimi:

  Telefon:

  E-post:

  Sõrmuse suurus:

  Eelarve(€):

  Materjal:

  Kivi:

  Disain:

  Sõnum: