Kihlasõrmus: Hinnaklass ja Tähendus

Eelarve

Kihlasõrmuse hind peaks alati olema isiklik otsus, mis peegeldab sügavat armastust, soove ja rahalisi võimalusi. Sõrmus on palju enamat kui pelgalt vääriskivi ja metall – see on südamest tulev kingitus ja eluaegne pühendumus.

Üks kuulsamaid legende, mis on tulnud 40ndate “De Beers” reklaamikampaaniast “diamonds are forever” mis rõhutas, et kihlasõrmuse eelarveks peab olema 2-3 kuu palk. See ei ole kindlasti reegel, mida tuleks järgida. Pigem peab kihlasõrmus sobima teie enda eelarvesse ja elustiili.

Kihlasõrmuse hind võib varieeruda laias vahemikus ning sõltub paljudest teguritest, sealhulgas selle disainist, kasutatud materjalidest ja kividest. Meie soov on aidata teil leida kihlasõrmus, mis sobib teie unistustega ja mis jääb teie mugavuspiiridesse.

Kui rääkida hinnaklassist, siis Keefirivuntsi kihlasõrmuste vahemik on täna jäänud alates 500 eurost kuni 15000 euroni. Keskmine hind jääb tavaliselt 1000-2000 euro kanti. Kuid lõppkokkuvõttes on oluline meeles pidada, et kihlasõrmus peaks olema siiski armastuse sümbol mitte must auk pangakontol.

Seega ärge laske end piirata kindlate numbritega, vaid leidke kihlasõrmus, mis väljendab teie tõelist armastust ja tähendust ning mis sobib teie isikliku eelarvega.

Loe lisaks:

KIHLASÕRMUSE HIND & VÄÄRTUS

Kihlasõrmuse hinda on keeruline konkreetse vastusena anda kuna hind sõltub materjalide maksumusest, disainist, tööjõust ja mitte vähem turul kujundatud tajudest. Teemanti hind võib mõjutada kihlasõrmuse hinda kümneid tuhandeid.

Loe Artiklit

Igavikuline Küsimus

Suurus

Kihlasõrmuse suurus on tihti kõige suurem küsimus ja takistus, mis võib kihlasõrmuse ostul tekkida. Kihlasõrmuse suurusega eksimine on üsna tavaline. Enamuse disainide puhul on suuruse hilisem muutmine täiesti võimalik. Nii et ärge laske suuruse valimisel end liialt muretseda – oluline on armastus ja kihlumise hetk, ülejäänu saab alati kohandada ideaalse sobivuse jaoks.

Kihlasõrmuse suuruse kindlakstegemiseks on mitu võimalust:

  1. Lihtsalt küsi: Kui arvate, et teie kaaslane on avatud kihlasõrmuse teemal vestlema, siis lihtsalt küsige, mis suurust ta kannab.
  2. Mõõda vanu sõrmuseid: Kui teie kaaslane juba kannab sõrmuseid, võite lasta neid mõnes ehtepoes mõõta, et saada aimu, millist suurust osta.
  3. Küsi sõbrannalt või pereliikmelt: On võimalik, et teie kaaslane on jaganud sõrmuse suuruse teavet oma sõbranna või pereliikmega või need inimesed võivad teada suurust mõne varasema ostu põhjal.
  4. Minge proovige koos sõrmuseid: Üks praktiline viis on minna koos ehtepoodi ja proovida erineva suurusega sõrmuseid, et näha, milline neist sobib kõige paremini. See võimaldab teil kindlustada, et valitud suurus on täpne ja sobib mugavalt.

Nende meetodite abil saate kindlaks teha kihlasõrmuse õige suuruse, tagades, et see sobib ideaalselt teie kaaslase sõrmega.

Lisaks neile meetoditele pakub Keefirivunts OÜ praktilist lahendust sõrmuse suuruse mõõtmiseks kodus. Meie kodulehel on saadaval PDF, mida saate hõlpsasti välja printida A4 lehel, määrates printimise suuruseks 100%. See PDF sisaldab juhiseid paberi väljalõikamise tehnikaks, mis aitab teil täpselt mõõta sõrmuse suurust. Samuti on selles dokumendis olemasoleva sõrmuse mõõtmiseks vajalikud suurused, et võrrelda ja leida õige suurus mugavalt oma kodus.

Lae alla PDF

Loe lisaks:

KUIDAS VALIDA KIHLASÕRMUST

Kihlasõrmuse valimine on üks elu tähtsamaid hetki, sümboliseerides armastust ja ühist tulevikku. See artikkel on loodud spetsiaalselt meestele, kes seisavad silmitsi selle olulise valiku ees, pakkudes juhiseid ja julgustust kogu protsessi vältel. Veidi praktilist nõu, kuidas navigeerida läbi kihlasõrmuse valimise väljakutsete, alates suuruse määramisest kuni ideaalse disaini ja kivi valikuni.

Loe Artiklit

KAS KIHLASÕRMUSE SUURUST SAAB HILJEM MUUTA

Kihlasõrmuse valimine on tähtis samm, mis sümboliseerib pühendumist ja armastust üksteise vastu aga tihti on suuruse valimisel väike hirm “aga kui ma valin vale suuruse, kas siis enam muuta ei saa” või siis aja jooksul muutuvad eluolud ja eelistused, sealhulgas ka sõrme suurus.

Loe Artiklit

Kuld & Valge Kuld

Materjal

Kuld 585, Kuld 750 – Kuld mida kasutame on kergelt roosakas/punane. (pildil “roosa”). Kollast kulda momendil kahjuks ei vala, kollane kuld on rohkem kasutatud USA-s ja mitte nii väga Eestis/Euroopas.

Valge kuld 585 – Kõik valgest kullast tehtud ehted on üle rodeeritud, et anda valgele kullale lõplik puhas sära. Valge kuld on puhtal kujul kergelt kollakas.

Mis värvi, kui suur ja kui palju?

Vääriskivi

Vääriskive on nii palju erinevaid, et on esindatud praktiliselt iga värvitoon. Sel põhjusel on ka paljud inimesed eelistanud värvilist vääriskivi klassikalise teemanti asemel. Värv on hea viis lisamaks erilisust või isikupära. Erinevad vääriskivid on ka erinevate tähendustega seega on ka võimalik selle järgi midagi luua.

Kui aga valida teemanti ja Moissaniidi vahel siis vastus on üpris lihtne. Moissaniit pakub rohkem jätkusuutlikku ja eetilisemat alternatiivi teemantile. Lisaks on moissaniit tunduvalt odavam ning paremate omadustega kui teemant. Vahepealne variant on ka laboris kasvatatud teemant.

gia teemantid, laboriteemantid, naturaalsed teemantid, kihlasõrmused, kihlasõrmus, teemantid
hrd antwerp, teemantid, laboriteemantid, naturaalsed teemantid, kihlasõrmused, kihlasõrmus, teemantid
igi teemantid, laboriteemantid, naturaalsed teemantid, kihlasõrmused, kihlasõrmus, teemantid

Teemantide kvaliteet ja autentsus on üliolulised, et luua ehe, mis kannab endas tõelist tähendust ja väärtust. Seetõttu on kõik meie kollektsiooni teemantid, sealhulgas laboris kasvatatud teemantid, läbinud sertifitseerimise teemantitööstuse kõige prestiižsemate laborite poolt – Gemological Institute of America (GIA), HRD Antwerp või International Gemological Institute (IGI).

Loe lisaks:

TEEMANTI FLUORESTSENTS: MÜÜDID, FAKTID JA MÕJU

Otsides ideaalset teemantiga kihlasõrmust või muid teemant ehteid, võib kokku puutuda mõistega "teemanti fluorestsents". See sageli valesti mõistetud omadus võib olla teemanti valimisel oluline kaalutlus, eriti kui otsite midagi tõeliselt ainulaadset ja erilist. Lahkan selles artiklis veidi müüte, fakte ja aitan sul teha teemanti valimisel informeeritud valik.

Loe Artiklit

TEEMANT & 4C-d: KUIDAS MÕISTA JA VALIDA TÄIUSLIKKU SÄRA

Rääkidest teemantitest, olgu selleks labori teemant või looduslik teemant, on üks oluline mõiste, mida tihti mainitakse “4C”-d. See tähistab nelja põhielementi, mis määravad teemandi ilu ja väärtuse.

Loe Artiklit

KAS KIHLASÕRMUSE SUURUST SAAB HILJEM MUUTA

Kihlasõrmuse valimine on tähtis samm, mis sümboliseerib pühendumist ja armastust üksteise vastu aga tihti on suuruse valimisel väike hirm “aga kui ma valin vale suuruse, kas siis enam muuta ei saa” või siis aja jooksul muutuvad eluolud ja eelistused, sealhulgas ka sõrme suurus.

Loe Artiklit

MIS ON TEEMANTI LÕIGE “CUT”

Üks neljast põhilisest teemantide omadustest, mida tuleks kaaluda teemandiga kihlasõrmuse ostul, on teemanti lõige ehk "cut". Selles artiklis räägin lähemalt, mis täpselt on teemandi lõige ja miks see on oluline, et leida see täiuslik teemant oma kihlasõrmusele.

Loe Artiklit

KAS JA MIKS VALIDA LABORITEEMANT

Viimased pool aastat olen rohkem kirju ja küsimusi saanud laboriteemantite ehk laboris kasvatatud teemantite kohta. Proovin siis täna võimalikult lühidalt ja täpselt kirjutada, mis need laboriteemantid on, kuidas neid tehakse ja kas valida enda ehetele just laboriteemant või mitte.

Loe Artiklit

4 PÕHJUST MIKS EELISTADA MOISSANIITI TEEMANTILE

Moissaniit on kalliskivi, mida võrreldakse sageli teemantitega. Esmapilgul kaks väga sarnast kivi on tegelikult erinevad. Miks valida just Moissaniit ja mitte teemant?

Loe Artiklit

Saada Päring

    Nimi:

    Telefon:

    E-post:

    Sõrmuse suurus:

    Eelarve(€):

    Materjal:

    Kivi:

    Disain:

    Sõnum: