Kihlasõrmus on armastuse ja pühendumise sümbol, kuid on hetki, mil selle ajutine eemaldamine on mõistlik. Selles artiklis toon sulle näiteks viis olukorda, kus kihlasõrmuse mitte kandmine võib olla praktiline otsus, mis tagab selle säilimise ja sära.

 1. Makeup’i tegemine:

Meigitooteid sisaldavad õlisid ja kreeme mis võivad koguneda kivide ümber, põhjustades nende tuhmumist ja sära kaotust. Kihlasõrmuse ajutine eemaldamine meigi tegemisel aitab säilitada selle loomulikku ilu.

 1. Magades:

Öösel võib käte liikumine erinevatesse asenditesse sõrmust kahjustada või isegi deformeerida. Näiteks jääb kivi kinnitus padja või teki sisse ja tekib oht, et kihlasõrmuse kivi hakkab loksuma või tuleb sootuks ära. Magades kihlasõrmuse mitte kandmine hoiab selle ohutuna ja tagab rahuliku une.

 1. Trenni tehes:

Treeningu ajal võib kihlasõrmus saada löögi ja deformeeruda, eriti kui see on valmistatud õrnemast materjalist, näiteks kullast. Samuti võib see ohustada treeningu ohutust. Enne trenni eemalda kihlasõrmus ja hoia seda turvalises kohas.

 1. Ujudes:

Veekeskkond, nagu kloor või soolane vesi, võib kahjustada kihlasõrmuse materjali ja isegi põhjustada kivi kinnitusprobleeme eriti kui see on valmistatud kullast või hõbedast. Lisaks võib vesi põhjustada sõrmuse ajutist libisemist, mis võib selle kaotamise riski suurendada. Seega on ujudes parem hoida sõrmus kuival.

 1. Koristades:

Koristamine hõlmab sageli käte kokkupuudet kemikaalide, puhastusvahendite ja teravate esemetega. Kihlasõrmuse kandmine võib suurendada riski, et see saab kahjustada või saastub ohtlike ainetega. Selle asemel eemalda kihlasõrmus enne koristamist ja hoia sõrmust ohutus kohas, kuni oled lõpetanud.

Kihlasõrmus on hindamatu sümbol, mis vajab hoolt ja säilitamist. Nende näpunäidetega saad kindel olla, et kihlasõrmus jääb kauniks ja säravaks, olles samal ajal teadlik, millistel hetkedel selle kandmisest loobuda.

Loe lisaks

Kadri Talmet
Kadri Talmet
2023-04-13
Such beautiful and unique wedding rings. We absolutely love ours. Rauno made them very quickly with quite short notice and got them to us with time to spare before our big day. Couldn't be happier.
Sissi Margaret Sepp
Sissi Margaret Sepp
2023-03-24
Hea, kiire teenindus. Väga mõistlikud hinnad. Ostsin mehele kihlasõrmuse (sellele võiks täitsa kategooria teha:D, valisin ise hõbesõrmuse). Kaunis, sümpaatne, vastupidav. Will purchase again<3
puusta
puusta
2023-03-24
Meie/minu tee Keefirivuntsi sõrmustega sai alguse mõned aastad tagasi kui ma oma abikaasaga kihlusin. Kuna mu abikaasa teadis, et ma ei ole traditsiooniline kive armastav sõrmusekandja sai valituks hoopis sõrmus Vik, mis oli väga minulik. Kui jõudsime abielu registreerimiseni, siis lappasime läbi oma 3000 sõrmust, aga otsus jäi siiski valgest kullast Forged for life Keefirivuntsi sõrmuse kasuks ja ma ei saaks rohkem rahul olla. Väga õnnelik nende valikute üle.
Rasmus Raudi
Rasmus Raudi
2023-03-24
Mega bueno kõik, suhtlus tore ja kiire, sõrmus ideaalne, paremini ei saaks!
Kerli Kund
Kerli Kund
2023-03-24
Ma arvan, et mu kaasa poleks kihlasõrmuse osas paremat valikut teha saanudki. Peale ettepaneku tegemist, kui olin rahunenud küsis mees mu käest, et kas sain ikka aru kelle sõrmus on. Ma polnud jõudnud veel eriti süveneda, aga kui siis vaatama hakkasin, sain kohe aru! Ja puhkesin uuesti nutma .. väga omanäoline "käekiri". Soovitan!

Kihlasõrmuse Päring

  Nimi:

  Telefon:

  E-post:

  Sõrmuse suurus:

  Eelarve(€):

  Materjal:

  Kivi:

  Disain:

  Sõnum: