kihlasõrmused, kihlasõrmus, blogi, teadmiseks, lahutus, millal kihlasõrmust kanda, kust osta kihlasõrmust

5 OLUKORDA KUS EI PEAKS KIHLASÕRMUST KANDMA

Kihlasõrmus on armastuse ja pühendumise sümbol, kuid on hetki, mil selle ajutine eemaldamine on mõistlik. Selles artiklis toon sulle näiteks viis olukorda, kus kihlasõrmuse mitte kandmine võib olla praktiline otsus, mis tagab selle säilimise ja sära.

  1. Makeup’i tegemine:

Meigitooteid sisaldavad õlisid ja kreeme mis võivad koguneda kivide ümber, põhjustades nende tuhmumist ja sära kaotust. Kihlasõrmuse ajutine eemaldamine meigi tegemisel aitab säilitada selle loomulikku ilu.

  1. Magades:

Öösel võib käte liikumine erinevatesse asenditesse sõrmust kahjustada või isegi deformeerida. Näiteks jääb kivi kinnitus padja või teki sisse ja tekib oht, et kihlasõrmuse kivi hakkab loksuma või tuleb sootuks ära. Magades kihlasõrmuse mitte kandmine hoiab selle ohutuna ja tagab rahuliku une.

  1. Trenni tehes:

Treeningu ajal võib kihlasõrmus saada löögi ja deformeeruda, eriti kui see on valmistatud õrnemast materjalist, näiteks kullast. Samuti võib see ohustada treeningu ohutust. Enne trenni eemalda kihlasõrmus ja hoia seda turvalises kohas.

  1. Ujudes:

Veekeskkond, nagu kloor või soolane vesi, võib kahjustada kihlasõrmuse materjali ja isegi põhjustada kivi kinnitusprobleeme eriti kui see on valmistatud kullast või hõbedast. Lisaks võib vesi põhjustada sõrmuse ajutist libisemist, mis võib selle kaotamise riski suurendada. Seega on ujudes parem hoida sõrmus kuival.

  1. Koristades:

Koristamine hõlmab sageli käte kokkupuudet kemikaalide, puhastusvahendite ja teravate esemetega. Kihlasõrmuse kandmine võib suurendada riski, et see saab kahjustada või saastub ohtlike ainetega. Selle asemel eemalda kihlasõrmus enne koristamist ja hoia sõrmust ohutus kohas, kuni oled lõpetanud.

Kihlasõrmus on hindamatu sümbol, mis vajab hoolt ja säilitamist. Nende näpunäidetega saad kindel olla, et kihlasõrmus jääb kauniks ja säravaks, olles samal ajal teadlik, millistel hetkedel selle kandmisest loobuda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.