Tere taas! Nagu sa oled ilmselt märgand , siis pea iga sõrmust, mida olen sotsiaalmeedias jaganud, kaunistab Moissaniit. Seega otsustasin teha väikse artikli teemal mis see moissaniit siis täpsemalt on ja miks ma seda niiväga pooldan.
Moissaniit on kalliskivi, mida võrreldakse sageli teemantitega. Esmapilgul kaks väga sarnast kivi on tegelikult erinevad. Miks valida just Moissaniit ja mitte teemant? Siin on lühidalt neli põhjust, miks moissaniit võib olla sulle parem variant kui teemant:
 • Moissaniit on eetilisem. Teemantite kaevandamist seostatakse tihti inimõiguste rikkumise ja keskkonnahävitamisega, mistõttu on need paljudele üpriski vastuoluline valik. Seevastu Moissaniit on loodud laboris, mis tähendab, et sellel ei ole negatiivset sotsiaalset või keskkonnaalast mõju.
 • Moissaniidil on unikaalne välimus. Moissaniidil kõrgem refraktsiooniindeks kui teemantidel, mis lühidalt tähendab, et Moissaniit peegeldab tagasi rohkem valgust ja erinevaid värvitoone kui teemant.
 • Moissaniit on soodsam. Kuna tegemist on laboris loodud kalliskiviga, on Moissaniit tunduvalt odavam kui teemantid. Tänu sellele on Moissaniit suurepärane valik neile, kes soovivad teemanti välimust, kuid ei soovi kulutada oma raha kunstlikult üles pumbatud hindadega kivi peale.
 • Moissaniit on väga vastupidav. Moissaniidi kõvadus on Mohsi skaalal 9,5, teemantil vastavalt ainult 0.5 pügalat kõrgem. See tähendab, et Moissaniit on väga vastupidav ja kriimustuskindel ehk suurepärane valik just igapäevaseks kandmiseks.

Moissaniit on suurepärane valik neile, kes soovivad moodsamat ja jätkusuutlikumat valikut.

Kuigi teemant on traditsioonilisem ja leiab kindlasti kasutust kihlasõrmstel või muudel ehetel ka tulevikus, on Moissaniit sellele võrdväärne valik. Moissaniit on suurepärane kõigile, kes soovivad silmipimestava sädelusega kalliskivi, mis on soodsam, vastupidavam, eetilisem ja unikaalsem kui teemant. Loodan, et sellest artiklist oli veidi kasu ja see aitab Sind õige kivi leidmisel. Parimat, Sinu Vunts

Loe lisaks

Kadri Talmet
Kadri Talmet
2023-04-13
Such beautiful and unique wedding rings. We absolutely love ours. Rauno made them very quickly with quite short notice and got them to us with time to spare before our big day. Couldn't be happier.
Sissi Margaret Sepp
Sissi Margaret Sepp
2023-03-24
Hea, kiire teenindus. Väga mõistlikud hinnad. Ostsin mehele kihlasõrmuse (sellele võiks täitsa kategooria teha:D, valisin ise hõbesõrmuse). Kaunis, sümpaatne, vastupidav. Will purchase again<3
puusta
puusta
2023-03-24
Meie/minu tee Keefirivuntsi sõrmustega sai alguse mõned aastad tagasi kui ma oma abikaasaga kihlusin. Kuna mu abikaasa teadis, et ma ei ole traditsiooniline kive armastav sõrmusekandja sai valituks hoopis sõrmus Vik, mis oli väga minulik. Kui jõudsime abielu registreerimiseni, siis lappasime läbi oma 3000 sõrmust, aga otsus jäi siiski valgest kullast Forged for life Keefirivuntsi sõrmuse kasuks ja ma ei saaks rohkem rahul olla. Väga õnnelik nende valikute üle.
Rasmus Raudi
Rasmus Raudi
2023-03-24
Mega bueno kõik, suhtlus tore ja kiire, sõrmus ideaalne, paremini ei saaks!
Kerli Kund
Kerli Kund
2023-03-24
Ma arvan, et mu kaasa poleks kihlasõrmuse osas paremat valikut teha saanudki. Peale ettepaneku tegemist, kui olin rahunenud küsis mees mu käest, et kas sain ikka aru kelle sõrmus on. Ma polnud jõudnud veel eriti süveneda, aga kui siis vaatama hakkasin, sain kohe aru! Ja puhkesin uuesti nutma .. väga omanäoline "käekiri". Soovitan!

Kihlasõrmuse Päring

  Nimi:

  Telefon:

  E-post:

  Sõrmuse suurus:

  Eelarve(€):

  Materjal:

  Kivi:

  Disain:

  Sõnum: