Valgest kullast kihlasõrmused
Valge kuld on kihlasõrmuste puhul enim valitud metall: see laseb teemandil särada, sobib iga nahatooniga ja kõigega, mida ta juba kannab. Iga sõrmus siin valmib tellimuse peale — valges, kollases või roosas 585 kullas, sama hinnaga.
Solitaire
Lihtne ja ajatu. Solitaire kihlasõrmus on klassikaline valik, ühe keskse teemantiga. Elegantne ja puhas disain, mis iga stiiliga.
8 sõrmustAccent
Klassikaline disain kaasaegse tõlgendusega. Kihlasõrmused, mille kesksel kohal on üks suurem teemant, mida toetavad väiksemad kivid keskmise kivi ümber.
5 sõrmustUnique
Ainulaadsed disainid neile, kes soovivad midagi, mida mujal ei ole. Iga sõrmus on omaette lugu.
2 sõrmustToi Et Moi
Kaks kivi kõrvuti — sina ja mina. Prantsuse traditsioon, mis räägib kahest teekonnast, millest saab üks.
1 sõrmustMis valge kuld tegelikult on
Kuld on looduslikult kollane; valge kuld on 585 sulam valgete metallidega, mida katab roodiumikiht — see annab heleda, peegelvalge pinna. Igapäevase kandmisega muutub viimistlus aastatega matimaks ja seda saab värskendada — tavaline hooldus, millega aitame oma kliente kogu sõrmuse eluea.
Taaskasutatud, ja valitud kivi järgi
Meie kuld on taaskasutatud ja rafineeritud Eestis — sama kvaliteet mis kaevandatud kullal, murdosa jalajäljest. Valge metall sobib valgele teemandile kõige paremini: see kaob kivi taha ega anna sellele tooni — just seepärast valatakse solitaire-sõrmused nii sageli valgesse kulda.
Disain ja metallid — kuidas valida vormi · Sõrmuse suurus telefoni ekraanilt