Kadri Talmet
Kadri Talmet
2023-04-13
Such beautiful and unique wedding rings. We absolutely love ours. Rauno made them very quickly with quite short notice and got them to us with time to spare before our big day. Couldn't be happier.
Sissi Margaret Sepp
Sissi Margaret Sepp
2023-03-24
Hea, kiire teenindus. Väga mõistlikud hinnad. Ostsin mehele kihlasõrmuse (sellele võiks täitsa kategooria teha:D, valisin ise hõbesõrmuse). Kaunis, sümpaatne, vastupidav. Will purchase again<3
puusta
puusta
2023-03-24
Meie/minu tee Keefirivuntsi sõrmustega sai alguse mõned aastad tagasi kui ma oma abikaasaga kihlusin. Kuna mu abikaasa teadis, et ma ei ole traditsiooniline kive armastav sõrmusekandja sai valituks hoopis sõrmus Vik, mis oli väga minulik. Kui jõudsime abielu registreerimiseni, siis lappasime läbi oma 3000 sõrmust, aga otsus jäi siiski valgest kullast Forged for life Keefirivuntsi sõrmuse kasuks ja ma ei saaks rohkem rahul olla. Väga õnnelik nende valikute üle.
Rasmus Raudi
Rasmus Raudi
2023-03-24
Mega bueno kõik, suhtlus tore ja kiire, sõrmus ideaalne, paremini ei saaks!
Kerli Kund
Kerli Kund
2023-03-24
Ma arvan, et mu kaasa poleks kihlasõrmuse osas paremat valikut teha saanudki. Peale ettepaneku tegemist, kui olin rahunenud küsis mees mu käest, et kas sain ikka aru kelle sõrmus on. Ma polnud jõudnud veel eriti süveneda, aga kui siis vaatama hakkasin, sain kohe aru! Ja puhkesin uuesti nutma .. väga omanäoline "käekiri". Soovitan!

Kihlasõrmuste valmistamine võtab umbes 2-4 nädalat, kuid täpne aeg sõltub ka kivide tarnest. Rohkem infot kihlasõrmuste kohta leiat siit.

Pakume mitmeid tarnevalikuid, sealhulgas Itella Smartposti pakiautomaadid ja kullerteenus, mille tarneaeg jääb vahemikku 1-3 päeva. Lisaks on võimalik kokkuleppel sõrmusele ise järele tulla või valida endale sobivaim tarneviis. Juhul, kui eelistate isiklikult valitud tarneviisi, lasub tarne edukus teie enda vastutusel.

Pakume eluaegset garantiid kõikidele meie sõrmustele, kinnitades meie usaldusväärsust ja pühendumust kvaliteedile.

 1. Garantii Ulatus: Meie garantii kehtib ainult tootmisvigade korral ja ei hõlma kahjustusi, mis on tekkinud õnnetuse, ebaõige kasutamise, kaotuse, volitamata tegevuse või tavapärase kulumise tõttu.
 2. Garantii Kehtivuse Kaotamine: Garantii kaotab kehtivuse, kui ehet on mis tahes viisil muudetud, välja arvatud juhul, kui seda on teinud Keefirivunts OÜ või selle volitatud esindaja.
 3. Osade Kaotamine: Keefirivunts OÜ ei vastuta kaduma läinud osade või kivide eest.
 4. Garantii Ülekandmatus: Eluaegset garantiid ei saa üle anda kolmandale osapoolele.

Garantii Ei Kata:

 • Värvi muutumist, mis on põhjustatud kemikaalide, meigitoodete, basseinide, mullivannide või supluse mõjul.
 • Kriimustusi, mõlke või pragusid, mis tulenevad loomulikust kulumisest või ebaõigest kasutamisest.
 • Haarade paindumist, murdumist või kulumist, mis põhjustab kivi kukkumise või kadumise, tulenevalt hooletusest või muust kahjustamisest.
 • Kadunud või varastatud kive.
 • Tooteid, mida on valesti kasutatud või mis on tavalisest kulumisest oluliselt enam kulunud.

Toote Omadused, Mida Ei Peeta Defektideks:

 • Juveliiritöö õrnad ebakorrapärasused ja varieeruvused.
 • Metalli või kalliskivide looduslikud omadused, nagu värv ja sisemised ebatäiuslikkused.

Meie pühendumus on tagada, et iga Keefirivunts OÜ poolt loodud ehe peegeldaks meie kõrget kvaliteedistandardit ning me oleme pühendunud pakkuma läbipaistvat ja ausat teenust kõigile meie klientidele.

Kihlasõrmuse Päring

Proovige esitada kõik andmed võimalikult täpselt. Kui tekib küsimusi või kui mõne vastuse osas on ebakindlus, siis ärge kartke lisada sõnumina täiendavat teavet – oleme valmis teid meeleldi abistama.

  Nimi:

  Telefon:

  E-post:

  Sõrmuse suurus:

  Eelarve(€):

  Materjal:

  Kivi:

  Disain:

  Sõnum: