Minu kutse sulle

Instagram, mis on olnud Keefirivuntsi koduks ja peamiseks suhtluskanaliks, on viimasel ajal põhjustanud rohkem peavalu kui rõõmu. On tekkinud reaalne risk, et ühel ilusal hommikul olen ilma jäänud mitte ainult oma kontost vaid ka kõikidest imelistest kontaktidest, fännidest ja sõpradest, mis aastate jooksul loodud.

Loodan, et nii halvasti ei lähe aga parem karta kui kahetseda. Ma ei taha kaotada võimalust jagada sinuga oma loomingut, selle taga olevaid lugusid ja teadmisi ja erilisi hetki, mis mind inspireerivad. Sinu toetus ja kaasaelamine on see, mis annab minu tööle tõelise tähenduse.

Seepärast kutsun ma sind ühinema Keefirivuntsi email listiga aga enne seda on mul sulle lubadus või nö. manifest.

Minu manifest sinule:
“Luban, et ma ei koorma sind rämpspostiga. Iga kiri, mille saadan, on hoolikalt valitud ja täis sisu, mis, ma loodan, annab juurde teadmisi või vähemalt toob naeratuse sinu näole . Jagan sinuga kirju, mis kannavad endas reaalset väärtust – olgu see siis pilk minu uusimale loomingule, mõtteid inspiratsiooni taga või eripakkumisi, mis on mõeldud ainult minu kõige kallimatele.”

Ma loodan südamest, et sa soovid jätkata seda teekonda koos minuga, ükskõik kus see meid ka ei viiks. Tätoveerimisest kihlasõrmusteni oleme me juba jõudnud, kes teab mis edasi.

Aitäh, et oled osa minu teekonnast. Sinu toetus on minu jaoks hindamatu! Liitumiseks täida see lihtne vorm.

Soojade tervitustega,
Vunts

keefirivunts oü, kihlasõrmused, engagement rings, kihlasormukset, teemant, laboriteemant, moissaniit