Forged for Life 3mm – Valge Kuld 585

Valge Kuld 585, laiusega 3mm.

“Forged for Life” (sepistatud eluks*) – just nii tugev peaks side kahe armastaja vahel olema! Selle sõrmuse idee oli luua midagi, mis näitaks abielu tõelist olemust. See ei ole alati päikesepaiste ja sujuv seilamine üle sileda vee. Tõelises suhtes käiakse koos läbi tormide ja tuulte, seda sümboliseerib sõrmuse ebakorrapärase tekstuuriga pind.

This product is currently out of stock and unavailable.

Kirjeldus
Arvustused (0)

Iga sõrmus on märgistatud vastavalt materjalile. Keefirivunts kasutab ainult eetilise päritoluga ja kvaliteetseid väärismetalle, nagu hõbe  Hõbe 925, Kuld 585 ja Valge Kuld 585.

Kõik suurused on valmistatud eritellimusel – vali oma suurus.

Palun arvestage ehete valmistamisega 10-20 tööpäeva. Enamasti jõuab kiiremini.

Teadmiseks:

Kontrollige kindlasti oma sõrmuse suurust enne tellimuse esitamist, näiteks mõnes lähimas ehtepoes. Iga sõrmus on valmistatud eritellimusel, seega ei aksepteerita tagastamist, väljaarvatud juhul, kui olete saanud vale või kahjustatud toote.

Kadri Talmet
Kadri Talmet
2023-04-13
Such beautiful and unique wedding rings. We absolutely love ours. Rauno made them very quickly with quite short notice and got them to us with time to spare before our big day. Couldn't be happier.
Sissi Margaret Sepp
Sissi Margaret Sepp
2023-03-24
Hea, kiire teenindus. Väga mõistlikud hinnad. Ostsin mehele kihlasõrmuse (sellele võiks täitsa kategooria teha:D, valisin ise hõbesõrmuse). Kaunis, sümpaatne, vastupidav. Will purchase again<3
puusta
puusta
2023-03-24
Meie/minu tee Keefirivuntsi sõrmustega sai alguse mõned aastad tagasi kui ma oma abikaasaga kihlusin. Kuna mu abikaasa teadis, et ma ei ole traditsiooniline kive armastav sõrmusekandja sai valituks hoopis sõrmus Vik, mis oli väga minulik. Kui jõudsime abielu registreerimiseni, siis lappasime läbi oma 3000 sõrmust, aga otsus jäi siiski valgest kullast Forged for life Keefirivuntsi sõrmuse kasuks ja ma ei saaks rohkem rahul olla. Väga õnnelik nende valikute üle.
Rasmus Raudi
Rasmus Raudi
2023-03-24
Mega bueno kõik, suhtlus tore ja kiire, sõrmus ideaalne, paremini ei saaks!
Kerli Kund
Kerli Kund
2023-03-24
Ma arvan, et mu kaasa poleks kihlasõrmuse osas paremat valikut teha saanudki. Peale ettepaneku tegemist, kui olin rahunenud küsis mees mu käest, et kas sain ikka aru kelle sõrmus on. Ma polnud jõudnud veel eriti süveneda, aga kui siis vaatama hakkasin, sain kohe aru! Ja puhkesin uuesti nutma .. väga omanäoline "käekiri". Soovitan!

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
Forged for Life 3mm - Valge Kuld 585 Forged for Life 3mm - Valge Kuld 585
Rating*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required
Add photos or video to your review