GRACE

Alates 1100€

Allpool leiate näidishinnad, mis on annavad ülevaate meie pakutavatest kihlasõrmustest. Iga detaili, alates metallist kuni teemanti sertifikaatideni, saab kohandada vastavalt teie unikaalsetele eelistustele ja vajadustele. Meie eesmärk on pakkuda paindlikkust ja isikupärast lähenemist, et teie valitud sõrmus peegeldaks täiuslikult teie soove ja armastuslugu.

 • 0.8ct – 1100€

Moissaniit pakub suurepärast alternatiivi teemantile, ühendades endas erakordse sära ja vastupidavuse, olles samal ajal nii taskukohane kui ka eetiliselt toodetud. See on ideaalne valik teadlikele ostjatele, kes soovivad taskukohast luksust ilma kompromissideta. Loe rohkem moissaniidi kohta meie blogist.

“GRACE” – Kuld 585/Valge Kuld 585, Laboris kasvatatud teemantiga:

 • 0.5ct – 1050€
 • 0.8ct – 1850€
 • 1ct – 2150€
 • 1.2ct – 2450€
 • 1.5ct – 3050€
 • 2ct – 4850€

Hinnainfo Laboris Kasvatatud Teemantidele (Uuendatud Märts 2024):
Meie laboris kasvatatud teemantide hinnad põhinevad IGI sertifikaadiga kividel, mille värviklass on D ja puhtus VVS1, lihvimiskvaliteet erakordsest väga heani (EX-VG), ilma fluorestsentsita. Need näitajad tagavad, et iga valitud teemant esindab meie kollektsiooni kõrgeimat kvaliteeti, pakkudes teile parimat, mida kaasaegne teemantitehnoloogia võimaldab.

Erinevalt naturaalsetest teemantidest, pakub Keefirivunts OÜ laboris kasvatatud teemantide valikut, mis ühendab endas innovatsiooni ja jätkusuutlikkust, tuues esile nii ilu kui ka vastutustundliku valiku. Need teemandid on ideaalsed klientidele, kes otsivad keskkonnasõbralikke alternatiive, säilitades samal ajal erakordse kvaliteedi ja sära.

Mõistame, et teie eelistused ja eelarved võivad olla erinevad. Seepärast pakume laboris kasvatatud teemanteid ka erinevate sertifikaatidega, nagu HRD, IGI, GIA, võimaldades teil valida erinevaid värvi- ja puhtusklasse, mis kõik mõjutavad teemanti hinda. Meie eesmärk on aidata teil leida ideaalne teemant, mis vastab just teie soovidele ja eelarvele.

“GRACE” – Kuld 585/Valge Kuld 585, Naturaalse/loodusliku teemantiga:

 • 0.5ct – 3050€
 • 0.8ct – 6350€
 • 1ct – 9150€
 • 1.2ct – 13400€
 • 1.5ct – 17450€
 • 2ct – 31100€

Hinnainfo (Uuendatud Märts 2024):

Esitatud hinnad viitavad GIA sertifikaadiga teemantitele, mille värviklass on G ja puhtus VS2, lihvimiskvaliteet erakordsest väga heani (EX-VG), ning fluorestsents puudub või on nõrk.

Esitatud valikud kajastavad meie kollektsiooni kvaliteetset keskmist, kuid Keefirivunts OÜ pakkumiste hulgas on ka maailma tipptasemel ja äärmiselt haruldased teemandid. Need erakordsed kivid on mõeldud vastama meie kõige nõudlikumate klientide soovidele ja unistustele, tuues kokku ilu ja harulduse, mis on pärit maailma juhtivatest teemantikeskustest, nagu New York, Antwerp, Mumbai, Tel Aviv, Dubai ja Johannesburg. Meie valikus on teemante, mis esindavad globaalset tipptaset ja peenust, pakkudes teile võimalust omada tükikest maailma haruldasematest aaretest.

Me mõistame, et igaühe eelistused ja eelarved on erinevad. Seetõttu pakume samuti alternatiive nagu IGI või HRDsertifikaadiga teemante, võimalust valida erinevaid värvi- ja puhtusklasse, samuti erineva fluorestsentsiga teemante, mis võivad mõjutada hinna kujunemist. Meie eesmärk on leida teie unistuste teemant, mis vastab täpselt teie soovidele ja eelarvele.

Kõik meie teemandid, alates haruldastest kuni standardvalikuteni, vastavad Kimberley protsessile, tagades eetilise päritolu – loe rohkem.

Keefirivunts pakub võimalust kohandada kihlasõrmuseid erinevate keskkividega, pakkudes laia valikut, et leida see täiuslik kivi, mis kõige paremini väljendab teie tundeid ja suhte eripära. Valikus on näiteks safiir, smaragd, rubiin, morganiit, turmaliin.

Kui olete huvitatud hinnapakkumisest mõne muu kiviga kihlasõrmuse jaoks, täitke palun kihlasõrmuse hinnapäring ja me vastame teile esimesel võimalusel. Meie eesmärk on aidata teil luua unustamatu ja sügavat tähendust kandev kihlasõrmus.

Saada Hinnapäring

 • Eluaegne Garantii: Pakume eluaegset garantiid kõikidele meie sõrmustele, kinnitades meie usaldusväärsust ja pühendumust kvaliteedile.
 • Tasuta Tarne: Tasuta tarne kõigile meie klientidele.

Abielusõrmused, kullast abielusõrmused, forged for life, abielu sõrmused, valgest kullast abielusõrmused, kihlasõrmused, keefirivunt, kuld, valge kuld, teemantid, teemant
moissaniit sõrmus, kihlasõrmus, hõbedast kihlasõrmus, hõbe kihlasõrmused, valgest kullast kihlasõrmus, kullast kihlasõrmus, valge kuld, kuld, moissanite, moissanite engagement ring, teemant sõrmus, biljantidega, teemantiga, labori teemant, labori teemantiga, tehis teemant
Moissaniit kihlasõrmus, moissaniidiga kihlasõrmus, teemant sõrmus, kihlasõrmused naistele, moissanite engagement ring, labori teemant, tehis teemant, briljant sõrmus
Kadri Talmet
Kadri Talmet
2023-04-13
Such beautiful and unique wedding rings. We absolutely love ours. Rauno made them very quickly with quite short notice and got them to us with time to spare before our big day. Couldn't be happier.
Sissi Margaret Sepp
Sissi Margaret Sepp
2023-03-24
Hea, kiire teenindus. Väga mõistlikud hinnad. Ostsin mehele kihlasõrmuse (sellele võiks täitsa kategooria teha:D, valisin ise hõbesõrmuse). Kaunis, sümpaatne, vastupidav. Will purchase again<3
puusta
puusta
2023-03-24
Meie/minu tee Keefirivuntsi sõrmustega sai alguse mõned aastad tagasi kui ma oma abikaasaga kihlusin. Kuna mu abikaasa teadis, et ma ei ole traditsiooniline kive armastav sõrmusekandja sai valituks hoopis sõrmus Vik, mis oli väga minulik. Kui jõudsime abielu registreerimiseni, siis lappasime läbi oma 3000 sõrmust, aga otsus jäi siiski valgest kullast Forged for life Keefirivuntsi sõrmuse kasuks ja ma ei saaks rohkem rahul olla. Väga õnnelik nende valikute üle.
Rasmus Raudi
Rasmus Raudi
2023-03-24
Mega bueno kõik, suhtlus tore ja kiire, sõrmus ideaalne, paremini ei saaks!
Kerli Kund
Kerli Kund
2023-03-24
Ma arvan, et mu kaasa poleks kihlasõrmuse osas paremat valikut teha saanudki. Peale ettepaneku tegemist, kui olin rahunenud küsis mees mu käest, et kas sain ikka aru kelle sõrmus on. Ma polnud jõudnud veel eriti süveneda, aga kui siis vaatama hakkasin, sain kohe aru! Ja puhkesin uuesti nutma .. väga omanäoline "käekiri". Soovitan!

Kihlasõrmuste valmistamine võtab umbes 2-4 nädalat, kuid täpne aeg sõltub ka kivide tarnest. Rohkem infot kihlasõrmuste kohta leiat siit.

Pakume mitmeid tarnevalikuid, sealhulgas Itella Smartposti pakiautomaadid ja kullerteenus, mille tarneaeg jääb vahemikku 1-3 päeva. Lisaks on võimalik kokkuleppel sõrmusele ise järele tulla või valida endale sobivaim tarneviis. Juhul, kui eelistate isiklikult valitud tarneviisi, lasub tarne edukus teie enda vastutusel.

Pakume eluaegset garantiid kõikidele meie sõrmustele, kinnitades meie usaldusväärsust ja pühendumust kvaliteedile.

 1. Garantii Ulatus: Meie garantii kehtib ainult tootmisvigade korral ja ei hõlma kahjustusi, mis on tekkinud õnnetuse, ebaõige kasutamise, kaotuse, volitamata tegevuse või tavapärase kulumise tõttu.
 2. Garantii Kehtivuse Kaotamine: Garantii kaotab kehtivuse, kui ehet on mis tahes viisil muudetud, välja arvatud juhul, kui seda on teinud Keefirivunts OÜ või selle volitatud esindaja.
 3. Osade Kaotamine: Keefirivunts OÜ ei vastuta kaduma läinud osade või kivide eest.
 4. Garantii Ülekandmatus: Eluaegset garantiid ei saa üle anda kolmandale osapoolele.

Garantii Ei Kata:

 • Värvi muutumist, mis on põhjustatud kemikaalide, meigitoodete, basseinide, mullivannide või supluse mõjul.
 • Kriimustusi, mõlke või pragusid, mis tulenevad loomulikust kulumisest või ebaõigest kasutamisest.
 • Haarade paindumist, murdumist või kulumist, mis põhjustab kivi kukkumise või kadumise, tulenevalt hooletusest või muust kahjustamisest.
 • Kadunud või varastatud kive.
 • Tooteid, mida on valesti kasutatud või mis on tavalisest kulumisest oluliselt enam kulunud.

Toote Omadused, Mida Ei Peeta Defektideks:

 • Juveliiritöö õrnad ebakorrapärasused ja varieeruvused.
 • Metalli või kalliskivide looduslikud omadused, nagu värv ja sisemised ebatäiuslikkused.

Meie pühendumus on tagada, et iga Keefirivunts OÜ poolt loodud ehe peegeldaks meie kõrget kvaliteedistandardit ning me oleme pühendunud pakkuma läbipaistvat ja ausat teenust kõigile meie klientidele.

Kihlasõrmuse Päring

Proovige esitada kõik andmed võimalikult täpselt. Kui tekib küsimusi või kui mõne vastuse osas on ebakindlus, siis ärge kartke lisada sõnumina täiendavat teavet – oleme valmis teid meeleldi abistama.

  Nimi:

  Telefon:

  E-post:

  Sõrmuse suurus:

  Eelarve(€):

  Materjal:

  Kivi:

  Disain:

  Sõnum: