Eesti Koledaim Tattoo

Eestlasele meeldib teada, et kellelgi läheb neist halvemini, millest tulenevalt on ainus korralik kõhutäide ikka olnud teine eestlane. Mul on aastaid olnud mõttes korraldada konkurss, mis selgitaks välja Eesti kõige koledama tätoveeringu – nüüd lõpuks sai see idee ka teoks!

Võistlusel on ka mõningad reeglid, mida kindlasti peab järgima. Reeglite eiramisel üleslaetud foto võistlusel ei osale.

Reeglid ja vastutus:

  • Ära nimeta artisti, kes sulle selle tätoveeringu teind on! Võistluse eesmärk ei ole kedagi risti lüüa (tegijal juhtub)!
  • Tee (lase sõbral või emal pildistada) võimalikult kvaliteetne foto heas valguses, et ikka saaks aru mis pildil on!
  • Nudity – kõik pildid käivad enne võistlusel osalemist kontrollist läbi, alastus ei ole keelatud, kuid siiski möödukalt, mine tea kus see “Eesti Koledaim Tattoo” paikneda võib.
  • Kõik võistlusel osalenud vastutavad ise oma üleslaetud fotode eest! Ära lae sõbra/vaenlase pilti üles ilma tema nõusolekuta!
  • Võistlusel osalemisega oled nõus, et Keefirivunts võib fotot jagada ka oma sotsiaalmeedia kanalites Instagram-is ja Facebook-is.
  • “Tõsine eestlane kirjutab tõsiseid kommentaare” – ära solva kedagi oma kommentaaridega!

Top10 koledaimat tattood osalevad finaalis. Finalistid selgitatakse välja hääletuse põhjal 20.03.2020

Naerame või nutame koos ja hoian pöialt võitjale!

Vunts

 

Auhinnad

Erakordne pakett, erakordselt koleda tätoveeringu omanikule! Võistluse võitja saab Vitaclinika abil alustada puhta lõuendi loomist kohale, kus hetkel asub “Eesti kõige koledam tätoveering”, teise eestlase asemel täita kõhtu restoranis Kivi Paber Käärid ning nautida majutust Tallinna kõige coolimas rajoonis uhiuues Hektori konteinerhotellis!

1. Vitaclinika poolt on võitjale esimesed 3 lasereemalduse protseduuri tasuta ning seejärel pakuvad nad sama tattoo järgnevatele lasereemalduse protseduuridele -50% soodustust. Väärtus kuni 480 € (olenevalt tattoo suurusest)

Vitaclinika on esimene lasermeditsiini keskus Eestis (al 2002.a). Tätoveeringute eemaldamine toimub kaasaegsete seadmetega ja seda teevad ainult meditsiinilise haridusega sertifitseeritud spetsialistid.

 

2. Kosutav oleng restoranis Kivi Paber Käärid – 50€ väärtuses

Kivi Paber Käärid on restoran, mis on pühendunud gluteenivabale köögile, muhedale keelekastmele ning sellele, et pakkuda klientidele alati ka hea annus kultuuri. Baaris pakutakse laia valikut veine, käsitööõllesid ning nii klassikalisi kui ka põnevamaid kokteile igale maitsele.

3. Hektor Container Hotel majutab võitja kaaslasega omanäolisesse konteinerhotelli

Hektor Konteinerhotell on hotell Telliskivis, mis õhkab kohalikku vibratsiooni- kõik hotellitoad on taaskasutatud merekonteinerid, mis paiknevad tsaariaegses veduriremondi depoos. Konteinerhotellis on rohkelt ägedat disaini, keskkonnasäästlikke lahendusi ja vaib, mis teeb olemise eriti mõnusaks.

Tahan osaleda

või

Anna oma hääl

Hääletus algab: 21.02.2020

Close

Keefirivunts

Crafted for life!

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

Keefirivunts

Crafted for life!