Create an Account

Ostukorv

Close

Ostukorv on tühi.

Kes või mis on “Keefirivunts”

Minu olen Rauno Oidram, sõbrad kutsuvad mind Vuntsiks ja sina võid samuti. Bränd “Keefirivunts” sai alguse 2010. aastal, kui alustasin tätoveerijana.

“Enne sodisin nahka, nüüd täidan unistusi!”

2016. aastal tundsin vajadust alustada millegi uuega ja kuna olin 2008. aastal lõpetanud sepakooli, olid mul teadmised erinevate metallide töötlemisest varnast võtta. Nii leidsin end ühel päeval mõtlemas ehete meisterdamise peale.

Tänaseks on mul oma juveeliäri või lausa kaks Keefirivunts ja Gold of Saints

Keefirivunts,  eritellimusel kihlasõrmused

KESKMISE KULDSÕRMUSE TOOTMISEST TEKIB 20 TONNI KAEVANDUS JÄÄKE

Püüdlen alati eetilise ja keskkonnasõbraliku tootmise poole. Mind on alati inspireerinud loodus ja annan omaltpoolt kõik, et minu tootmine ja ettevõtmine, seda ei rikuks. Linnastumine ja kliimamuutused on viinud lõpuks inimesed arusaamisele, et peame loodust hoidma ja austama.

Püüan ka hoida oma pakendeid minimaalsena ja mitte lisada üleliigset nagu arve (mis on emailil olemas), pakendi täide jms.

 

100% taaskasutatud materjalid

Olen hoolitsenud selle eest, et iga ehe, mille maailmale tagasi kingin, on valmistatud 100% taaskasutatud materjalidest.

Taaskasutatud hõbe ja kuld on hämmastav ressurss, mida saab ringlusse võtta ilma, et kvaliteet halveneks ja keskkonda kahjustaks.

 
 
 
 
 
 

Iga valmistatud ehe on oluliselt väiksema keskkonnamõjuga, kui tüüpiline ostukeskuse masstoode. Eelistamaks väärismetalle, mis on kõrgete standardite ja usaldusväärse päritoluga, on ligikaudu 300 korda parem kui esmatootmine (kaevandamine).

Hõbe 925

Kogu meie valamisel ja viimistlemisel tekkinud hõbedajäägid kogutakse kokku ning saadetakse Soome, kus see rafineeritakse ja tehakse hõbedalehtedeks, mida kasutatakse lauanõude valmistamiseks.

Kuld 585 ja 750

100% meie kullajäägist taaskasutatakse siin Eestis, kus seda rafineeritakse, lisades 40% juba rafineeritud kulda, mis on pärit Norrast.

Taaskasutatud hõbe ja vask on pärit Saksamaalt või Soomest.

See kõik on selleks, et saaksid kanda oma lemmik ehteid ilma  ohverdusi tegemata.

abielusõrmused, valgest kullast abielusõrmused, eritellimus abielusõrmused, kullast abielusõrmused, käsitöö
valgest kullast kihlasõrmused, käsitöö, eesti disain