Eesti Koledaim Tattoo Võitja & Galerii

Konkursil osales kokku üle saja tätoveeringu, millest konkursi legaalseks jäi 98 fotot (osad kehaosad kahjuks osaleda ei saanud). Kogu protsessile andis hoogu juurde “Õhtu” saade.

98st osalejast pääsesid edasi 10 paremat… või noh.. olgem ausad 10 halvimat ja nüüd on aeg finaaliks. Oli palju mõtteid kuidas finaali teha, aga siiski TEIE tervise huvides tegime selle ikkagi online finaalina.

31. August 8:30 raadios Rock FM teeme meestega ka veits koledatest tätoveeringutest juttu.

Tänud kõikidele osalejatele ja hääletajatele!

Auhinnad võitjale:

1. Vitaclinika poolt on võitjale esimesed 3 lasereemalduse protseduuri tasuta ning seejärel pakuvad nad sama tattoo järgnevatele lasereemalduse protseduuridele -50% soodustust. Väärtus kuni 480 € (olenevalt tattoo suurusest) Vitaclinika on esimene lasermeditsiini keskus Eestis (al 2002.a). Tätoveeringute eemaldamine toimub kaasaegsete seadmetega ja seda teevad ainult meditsiinilise haridusega sertifitseeritud spetsialistid.

 

2. Kosutav oleng restoranis Kivi Paber Käärid – 50€ väärtuses. Kivi Paber Käärid on restoran, mis on pühendunud gluteenivabale köögile, muhedale keelekastmele ning sellele, et pakkuda klientidele alati ka hea annus kultuuri. Baaris pakutakse laia valikut veine, käsitööõllesid ning nii klassikalisi kui ka põnevamaid kokteile igale maitsele.

3. Hektor Container Hotel majutab võitja kaaslasega omanäolisesse konteinerhotelli. Hektor Konteinerhotell on hotell Telliskivis, mis õhkab kohalikku vibratsiooni- kõik hotellitoad on taaskasutatud merekonteinerid, mis paiknevad tsaariaegses veduriremondi depoos. Konteinerhotellis on rohkelt ägedat disaini, keskkonnasäästlikke lahendusi ja vaib, mis teeb olemise eriti mõnusaks.

Võitjaks osutus 306 häälega “Don`t Fucking Touch Me” tätoveering.

Võitja enda sõnadega: “Jopski nagu ma 18 aastaselt olin/olen… lasin selle tattoo teha profi käe all. Nüüd aga on sellest väga raske lahti saada. Soovisin “primadonnaliku” tattood kuid tulemus ei olnud selline millest unistasin 🤭 Olen 1x käinud lasereemalduses mis läks maksma -30% soodustusega -475€ kreem oli ka hinna sees 🙃 Aga no lollidelt tulebki raha ära võtta ju!? Olen kord isegi “Salabrasion” eemaldust kodus üritanud teha 😬 Ehk võidan ja saan seda kustutamas käia 🥺❤️”

Nagu seda ütleb Olaf Suuder saate lõpus:

Mina tänan!”

Join the family

Signup to be the first to hear about exclusive deals, special offers and upcoming collections

Osalenud tätoveerinug:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.

Currency
Get 10% off on your next order!
Signup to be the first to hear about exclusive deals, special offers and get your discount coupon code. Don't miss out!
    JOIN NOW
    I agree with the terms and conditions.